Оновлення Apex Legends 2.36 — Що нового в грі?

12 жовтня вийшло чергове оновлення Apex Legends для гравців на консолях та ПК. У цій статті ми розповімо, що нового у грі. Дізнатися інші новини відеоігор можна на сайті https://vistrya.com.ua/, де є купа всього цікавого для українських геймерів.

Нагадаємо, що попереднє оновлення спричинило масові вильоти з гри. З цією проблемою зіштовхнулися гравці на різних платформах. Найчастіше це ставалося коли користувачі намагалися переглянути свою статистику. Через декілька днів цю проблему усунули.

Оновлення 2.36 також виправляє декілька значних проблем, про які ми розповімо нижче.

Що нового в Apex Legends 2.36?

Виправлення помилок

На офіційній дошці Apex Legends у Trello є список помилок, які виправили розробники. Серед них:

  • Підказки клавіш можуть не з’являтися на екрані, включаючи клавіші для отримання звіту, проте кнопки все одно працюють.
  • [AMD] Випадкові візуальні артефакти з легендами та зброєю на DX12/RHI.

Також на дошці Trello можна побачити список актуальних проблем, про які знають у Respawn Entertainment. Їх мають виправити у наступних оновленнях:

  • Під час гри з 165+ FPS можуть бути підвисання під час деяких ігрових моментів.
  • Легенди можуть обертатися під час виходу з Тризуба
  • Гра вилітає з помилкою FS_CheckAsyncRequest під час завантаження карти.

Подія Trick N’ Treat Trios

17 жовтня в Apex Legends стартує святкова подія «Trick N’ Treat Trios» на честь святкування Гелловіну. На гравців чекають тематичні декорації на картах, тимчасові косметичні предмети та цікаві елементи геймплею. Будьте готові насолодитися святковою атмосферою, адже подія закінчиться 31 жовтня.

Оновлена ротація карт

Наступні карти будуть доступні для публічних матчів режиму «Королівська битва»:

  • Broken Moon
  • Kings Canyon
  • Olympus

Оновлення ігрової зони

Змінився розмір початкової ігрової зони, рівень ушкоджень, які отримує гравець за її межами та таймінги для декількох ігрових фаз. Загалом це дозволило покращити темп на початку та в середині гри.

Перша ігрова зона збільшилася на 10%. Перебуваючи за межами другої ігрової зони гравці будуть отримувати -4 до здоров’я щосекунди, замість -3. За межами четвертої ігрової зони гравці будуть отримувати -20 до здоров’я, замість -15, як це було раніше

Також пам’ятайте, що відтепер ігрова зона буде звужуватися набагато швидше, тому не баріться з пошуком спорядження, якщо перебуваєте далеко за її межами.

Поделиться с друзьями:
24APEX.COM