Найкращі ММОРПГ у 2023 році

Рейтинг з трьох найкращих ігор у жанрі ММОРПГ у 2023 році. Дізнайтеся, де можна весело провести час самому або з друзями!

Lineage 2

Lineage 2 — це тривимірна фентезі у жанрі ММОРПГ з широким розмаїттям класів і рас. Дія приквелу розгортається за 150 років до подій оригінальної Lineage. У грі на вас чекає орієнтований на PvP геймплей з виглядом від третьої особи. З моменту виходу Lineage 2 минуло двадцять років, проте з цей час вона отримала численні оновлення та безліч свіжого контенту. Також гравцям доступні преміальні сервери на зразок https://thebattle.club, які чудово підходять, як і новачкам, так і більш досвідченим гравцям.

Lineage 2 розповідає історію світу, що охоплений війною та постійною боротьбою за владу між трьома королівствами. Lineage 2 вийшла у 2003 році як ММОРПГ з сильним акцентом на PvP, але з того часу гра багато в чому змінилася. Вона пройшла через численні ітерації та оновлення, але саме у 2011 році Lineage 2 змінилася найбільше. Чого тільки варте, що саме тоді гра стала абсолютно безкоштовною. У Lineage 2 є війни, рейдові боси, клани, арени, багатокласові системи та безліч додаткових можливостей, завдяки яким гра залишається актуальною вже два десятиліття.

Tower of Fantasy

Tower of Fantasy — це безкоштовна багатоплатформова рольова гра у відкритому світі з якісною графікою та динамічною бойовою системою. Сюжет гри розгортається навколо того, що людство було змушене втекти на далеку планету Аїда, де зародилася нова розвинена цивілізація. Поєднуючи в собі елементи фентезі та наукової фантастики, Tower of Fantasy є однією з найкращих ММОРПГ на мобільних платформах.

Tower of Fantasy

Завдяки одночасній грі на ПК та мобільних пристроях, Tower of Fantasy пропонує гнучкий та захоплюючий досвід MMO. Хоча зовнішній вигляд гри схожий на Genshin Impact, Tower of Fantasy відрізняється набагато більшим акцентом на багатокористувацькому контенті та більше нагадує справжню MMO.

Lost Ark

Lost Ark — це тривимірна фентезі ММОРПГ з бойовою системою у стилі RPG та величезним відкритим світом для подорожей та його дослідження. Вирушайте у плавання на власному кораблі, щоб відкрити нові регіони та битися з могутніми босами у складі рейдового загону. Lost Ark пропонує захопливий ігровий досвід у поєднанні з приголомшливими візуальними ефектами та навичками.

Lost Ark

Lost Ark поєднує в собі швидкий ігровий процес, притаманний рольовим іграм, як Diablo 3, з відчуттям відкриття та занурення, притаманним ММОРПГ з відкритим світом. У грі є як і величезний відкритий світ, так і рейди, подібні до тих, що зустрічаються в традиційних MMO. Гравці навіть зможуть відкрити унікальні острови в Lost Ark, досліджуючи карту світу. Хоча гра вийшла у Південній Кореї ще у 2018 році, західний реліз відбувся через три роки, у лютому 2022.

Поделиться с друзьями:
24APEX.COM